Мережа «Наш Край» підсумувала роботу за 2016 рік

Лідер ринку франчайзингу продуктового ритейлу України, мережа супермаркетів «Наш Край» підвела підсумки 2016 року. За результатами діяльності товарооборот мережі в минулому році склав 2 397, 8 млн. грн. та у порівнянні з попереднім 2015 роком зріс на 24%. Операційний прибуток мережі «Наш Край» зріс в 1,14 рази.

У 2016 році мережа супермаркетів «Наш Край» відкрила 50 торгових закладів та представлена у 18 областях України.

За звітний період мережа уклала договори з  новими партнерами, відкривши 47 франчайзингових магазинів і 3 власні ТЗ у містах Хмельницькому,  Чорткові Тернопільської області та Красилові Хмельницької області.

Протягом року мережа інтенсивно працювала над розвитком та впровадженням e-commerse у магазинах мережі та позиціонує себе як "Перша національна мережа інтернет-магазинів продуктів". Інтернет-магазини продуктів мережі "Наш Край" покривають міста з населенням двадцять тисяч плюс, де вже працює звичайний офлайновий супермаркет.

За рік вдалося значно розширити географію інтернет-магазинів, збільшивши їх кількість з п'яти до двадцяти. Нині інтернет-магазини мережі працюють у Луцьку, Ковелі, Камені-Каширському, Радивилові, Рівному, Івано-Франківську, Дрогобичі, Чорткові, Чернівцях, Хмельницькому, Долині, Смілі, Бориславі, Надвірній, Славуті, Шепетівці, Тульчині, Старокостянтинові, Красилові та Києві.

За словами керівника з розвитку інтернет-магазинів Антона Кондратенка, товарооборот інтернет-магазинів зріс на 43% відносно попереднього року, а частка онлайн-продажів становить 2,5% від товарообороту мережі.

У 2016 році мережа супермаркетів "Наш Край" розпочала впровадження масштабного соціального проекту "Живи відповідально", метою якого є популяризація здорового способу життя, відповідальне і раціональне використання невідновлюваних ресурсів, зниження рівня забруднення навколишнього середовища, а також ведення соціально-відповідального маркетингу та впровадження комплексу заходів по корпоративній культурі.  За рік до реалізації проекту долучилися 11 магазинів, в яких було встановлено куточки здоров'я.

Даний соціальний проект мережа планує впровадити в інших торгових закладах.

У грудні 2016 року мережа «Наш Край» запровадила міжнародну систему HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) та отримала сертифікат на систему управління безпечністю харчових продуктів на перших трьох магазинах, що знаходяться у місті Луцьк за адресами вул. Ковельська, 40, вул. Соборності, 11 та вул. Львівська, 61. Тепер дані торгові заклади відповідають вимогам ДСТУ ISO 22000:2007 «Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга».

За словами керівника проекту Василя Філіпчука, впровадження міжнародної системи HACCP було одним із ключових стратегічних завдань на 2016 рік, з яким мережа успішно справилась. Підготовка до впровадження системи тривала рік, протягом якого проходило навчання та була створена робоча група, до якої ввійшли представники всіх підрозділів мережі. Відтепер усі процеси виробництва, доставки, зберігання та реалізації продуктів у магазинах мережі відповідають міжнародним стандартам безпеки харчових продуктів.

Робота по впровадженню міжнародної системи HACCP в інших торгових закладах мережі продовжиться у 2017 році.

Мережа супермаркетів "Наш Край" активно розвивала власні торгові марки протягом останнього року. В асортиментній лінійці ВТМ нараховується 347 SKU. За рік власні торгові марки поповнились 87 новинками в категоріях супутніх товарів, бакалії.

В найближчих планах мережі введення під ВТМ товарів, які користуються широким попитом у споживачів. Ми зацікавлені в тому, щоб наші покупці отримували дійсно якісний продукт, основною перевагою якого є хороша якість за оптимальну ціну.

У планах на 2017 рік пріоритетним залишається подальше  розширення мережі з залученням нових бізнес-партнерів, розвиток дистрибуційного центру та збільшення частки його поставок у торгові заклади, вдосконалення програми лояльності та робота по оптимізації бізнес-процесів.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.