Мережа магазинів Наш Край

Торгова мережа Наш Край розвивається успішно вже більше 14 років. За цей час ми успішно відкрили 169 торгових залів. Також ми розширились географічно і працюємо у 13 областях. Починаючи з 2004 року ми розвиваємось у трьох напрямах, це супермаркети, магазин «біля дому» та міні-маркет. Наша команда професіоналів, забезпечує досконалий режим обслуговування і найкращі відгуки від користувачів.

Ми співпрацюємо, як з відомими товаровиробниками світових брендів, так й з вітчизняними та місцевими. Мережа магазинів «Наш Край» також пропонує широкий асортимент товарів власної торгової марки хорошої якості за оптимальною ціною. Також у наших закладах розвинене власне виробництво: міні-пекарні, кулінарія, м’ясні цехи. Власна випічка в хлібобулочних цехах налічує близько 200 видів виробів, яка щодня потрапляє на прилавки тільки найсвіжішою. Також вироби є з натуральних продуктів, а апетитний зовнішній вигляд та спокусливий смак не залишать байдужим нікого, хто вирішить посмакувати ними. Однією з неймовірних пропозицій в супермаркеті, є продаж випічки власного виробництва ввечері зі знижкою в 30%. Щодо кулінарії, то складові страв в магазинах є тільки найсвіжішими і най якіснішими, що забезпечує чудовий смак страв. Кулінарія – це ще й зручність, що так важливо при активному сучасному ритмі життя. Найближчий супермаркет знаходиться майже по всіх областях України.

Хотілось би зазначити, що мережа магазинів є успішним лідером на ринку франчайзингу, пропонуючи всім бажаючим підприємцям ідеально відпрацьовану модель бізнесу, яка за допомогою нашого досвіду, правової підтримки, консультацій, щодо вибору місця розташування супермаркету та придбання відповідного обладнання, а також підготовці персоналу та маркетингових заходів, забезпечує швидкий та успішний розвиток продуктового рітейлу України, та відкриття ще більше якісних супермаркетів в Україні.

З початку 2015 року вже більше 60 супермаркетів мережі «Наш Край» перейшли на LED- освітлення. Існує безліч переваг світлодіодного освітлення. Насамперед, це скорочення витрат на електроенергію в 3-4 рази в порівняно з люмінесцентним освітленням та в 10 разів по відношенню з лампою розжарювання. Також у LED-ламп великий термін використання (десь біля 30 000 годин, що більше в 30 разів в порівнянні з звичайними лампами розжарювання). Що ж до окупності такого обладнання, то в середньому цей термін становить від 4 місяців. Не можливо не зазначити, що LED-освітлення, крім економічної складової, є екологічним видом продукції та відповідає світовим нормам пожежної безпеки. Є безпечним для людини за рахунок відсутності інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання й не потребує платної утилізації.

Популярність нашої мережі магазинів є досить великою серед покупців та відвідувачів. Тому напевно журналісти «Нового каналу» також вирішили завітати і перевірити супермаркет на відповідність норм і стандартів. Один з магазинів «Наш Край», що знаходиться на вул. Сагайдачного, 2 потрапив під сувору і ретельну перевірку знімальної групи «Ревізор». Хочеться зазначити, що критерії оцінки «Ревізора» суворі й незмінні: екстер'єр (місце розташування), інтер'єр, якість обслуговування, чистота, цінова політика та особливості, які створюють атмосферу.

І так, відвідавши магазин «Наш Край» «ревізори» цілих 3 годин ретельно перевіряли відповідність цінників товарам, упаковки, та терміни придатності; товарне сусідство, залишки в холодильних вітринах, чистоту залу, контрольне зважування. Та ще звичайно, здійснили моніторинг цін з нашими конкурентами та оглянули прилеглу територію.

І тому по результатам перевірки «Наш Край» отримав «Срібну» відзнаку від програми «Ревізор», що свідчить про дуже високий і якісний рівень роботи супермаркету. Надалі ми не лише підтримуватимемо його, а підсилимо, щоб наступного року отримати «Золоту» відзнаку! Отож, завітайте і Ви у найближчий супермаркет «Наш Край», що знаходиться у Вашому місті.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.