Холодильник від мережі супермаркетів "Наш Край" знайшов свою власницю у Луцьку

Одна із переможців акції від мережі супермаркетів "Наш Край" лучанка Руслана Шинкарук сьогодні отримала головний приз - один із 15 холодильників Snaige.

Як розповіла пані Руслана, вона живе поруч з супермаркетом "Наш Край" на просп. Соборності, 6 і вже понад сім років є постійним покупцем магазину. "У "Нашому краї" ми робимо покупки майже щодня. Тут завжди свіжі і якісні продути. Постійно беремо свіжу молочку для дітей, випічку, фрукти. Словом, все що потрібно до столу."

Жінка розповідає, що спочатку не могла повірити у щасливий чек. 

"Коли мені подзвонили, я одразу не зрозуміла, що виграла холодильник. Поспілкувавшись  з представником "Нашого краю" виявилось – так я стала переможцем акції", – ділиться щирими емоціями Руслана.

Новенький холодильник від мережі "Нашо Край" став бажаним і потрібним призом у домівці лучанки, який планує поставити на кухні замість старого.

Приємним доповненням до головного приза став сертифікат на суму 3000 гривень на покупки у мережі "Наш Край".

Нагадаємо, що 16 січня в прямому ефірі на каналі YouTube мережі супермаркетів "Наш Край" відбувся розіграш 15 холодильників із великим запасом продуктів!

За умовами акції покупець повинен був зробити в магазині-учаснику покупку на суму від 50 грн та товаром від торгових марок – партнерів акції.  На звороті чеку потрібно вказати прізвище, ім’я та контактний телефон, і вкинути чек в акційну скриньку.

У розіграші взяли участь понад сто тисяч учасників, які здійснили покупки у супермаркетах "Наш Край".

Щасливими власниками 15 новеньких холодильників а також подарункових сертифікатів на суму 3000 грн на товари стали покупці магазинів "Наш край" у Рожнятові, Нетішині, Богуславі, Згурівці, Володимирі-Волинському,Шепетівці, Бердичеві та інших містах і селах України.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.