Акції магазинів Наш Край!

Торгова мережа «Наш Край» успішно працює на ринку з 2001 року, всім відомо що це якісне обслуговування, якісна продукція, а також безліч чудових, цікавих акцій. Практично до будь якого свята Нового Року, Різдва, до Дня Святого Миколая, Дня всіх закоханих, до Дня матері, та свята Восьмого березня мережа «Наш Край» пропонує цікаві пропозиції, знижки, розіграші. Також кожного місяця діють певні знижки та акції магазинів «Наш Край» на товари, групи товарів і продуктові категорії.

Гостинність, свіжість, завжди вигідно – лозунг торгової мережі «Наш Край», можна ще додати «Постійно діюча система бонусів і знижок», ось що приваблює покупців в мережі торгових закладах «Наш край». Неможливо не згадати про наші партнери, які приймають участь у акціях супермаркетів, надаючи цікаві подарунки при розіграшах, акціях та проектах – це Техно Модуль, Adrenalin City, Сім’я і дім, Дисконт – супермаркет низьких цін, Smart Logistics, Комп’ютерна академія Шаг, SuperChina, VolWest Groupe та Тарантелла.

Влітку минулого 2014 році був реалізований проект супермаркету «Наш Край» «Сяйво дитячих оченят». Це повномасштабний благодійний проект, який проводився у формі акції магазинів, до якого міг долучитися кожен покупець «Наш Край», придбавши батончик «Смачний горішок», певна сума з якого перераховувались на благодійність. Проект, загальною вартістю 38 421 гривня, мережа реалізовувала спільно з Українською біржею благодійності протягом півроку. У день Святого Миколая було перераховано останнє зачислення на реалізацію проекту. За тиждень вдалося придбати обладнання для офтальмологічного центру Рівненської обласної дитячої лікарні. В кінці грудня представники БФ «Скарбниця Надії»(Рівне) та мережі супермаркетів «Наш Край» передали Рівненській обласній дитячій лікарні щілинну лампу, два великих набори окулярних лінз та призм, а також хірургічні інструменти. Саме це обладнання допоможе лікарям надавати таку необхідну допомогу самим маленьким пацієнтам, повертати та зберігати дорогоцінний зір тисячам дітей щорічно.

Також, не можемо не згадати про акцію «Чужих дітей не буває», мета якої збір продуктів для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах тривала у луцьких супермаркетах, зокрема й у «Наш Край». На протязі трьох днів, всі небайдужі жителі та гості міста мали змогу придбати та передати волонтерам продукти, іграшки, солодощі. В завершення акції «Чужих дітей не буває» пройшов різдвяний концерт. Також відбулося вручення подарунків і продуктових наборів дітям, які опинилися у складній життєвій ситуації.

Мережа «Наш Край» завжди відгукується на такі благочинні акції, як супермаркетів так і магазинів, адже напередодні свят дітки потребують особливої уваги та допомоги, а тому кожен з нас повинен зробити хоча б невеличкий внесок, аби дитяче свято стало яскравішим, зігрівши їх душі.

Ще до одного суперпроекту можна віднести унікальну можливість надавати своїм відвідувачам онлайн замовлення. Тобто, будь-які продукти в інтернет-маркеті та, оплативши їх, просто забрати готовий пакет у пункті "Pickup Store" у потрібний час, за вибраною адресою.

Суть проекту полягає в тому, що спочатку користувач реєструється на сайті shop.nashkraj.ua і отримує доступ в особистий кабінет. Далі в рубриці "Каталог" або використавши опцію пошуку "Список покупок" або звичайного пошуку, вибирає потрібні продукти. Оформляє замовлення, вказавши зручний для нього час самовивозу. Працівники закладу формують та збирають замовлення до вказаного часу. Покупець у відповідний час, без зволікань і черг, розрахувавшись, отримує своє замовлення у вказаному магазині "Наш Край» в пункті "Pickup Store".

Проект стартував в Луцьку, з найбільшого супермаркету «Наш Край Гурман» (вул. Шевченка,13). Надалі проект буде запроваджуватися у всій мережі, яка нараховує зараз більше 160 торгових закладів у 13 регіонах України.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.