Питання - відповіді

Підбірка відповідей на найпоширеніші запитання:

1. Що таке програма «ЗАВЖДИ ВИГІДНО» ?

Програма «ЗАВЖДИ ВИГІДНО» дозволяє отримувати і накопичувати Бали за кожну покупку в мережі супермаркетів «Наш Край». Постійно діють акційні пропозиції по накопиченню додаткових балів. Вигода до 20%! Більше покупок в супермаркеті «Наш Край» – більше Балів Вам у подарунок, більше Бонусів на Вашій картці! Це – «ЗАВЖДИ ВИГІДНО»!

 

2. Як отримати картку програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО» ?

Зробіть три простих кроки, щоб отримати картку програми:

Крок 1. Купiть будь-які товари у супермаркеті «Наш Край» на суму 30грн. Якщо у Вас є пенсійне посвідчення - пред'явіть його на касі.

Крок 2. Заповніть анкету, що Вам видали на касі, та обміняйте її у касира на картку «ЗАВЖДИ ВИГІДНО». Разом з карткою Ви отримаєте два брелоки для членів Вашої родини. Протягом тижня Вашу картку буде активовано.

Крок 3. Здійснюйте покупки в супермаркеті «Наш Край» та гарантовано отримуйте Бали на Вашу картку «ЗАВЖДИ ВИГІДНО». Слідкуйте за акційними пропозиціями та накопичуйте ще більше додаткових Балів.

 

3. Як отримати додаткові брелоки для моєї родини?

Разом з карткою (окрім пенсійної) Ви автоматично отримаєте два брелоки. Подаруйте їх близьким людям та накопичуйте Бали усією родиною.

 

4. Як отримати додатковий брелок чи замінити зіпсований на новий?

Зверніться до адміністратора супермаркета, назвіть йому номер великої картки і необхідну кількість брелоків. Протягом 14 днів додаткові брелоки будуть доставлені в Ваш супермаркет і Ви зможете забрати їх в адміністратора.

 

5. Як накопичити Бали?

Здійснюйте покупки в супермаркеті «Наш Край» та гарантовано отримуйте Бали на Вашу картку «ЗАВЖДИ ВИГІДНО».

1 грн = 1 Бал

Бали нараховуються на картку в перерахунку один Бал за кожну витрачену на покупки гривню. Будь-яка покупка збільшує Ваші накопичені Бали.

 

6. Як накопичити ще більше Балів?

Слідкуйте за акційними пропозиціями, виконуйте умови та накопичуйте ще більше додаткових Балів. Економія при користуванні акційними пропозиціями може складати до 20%! Користуючись акційними пропозиціями, Ви можете накопичити ще більше додаткових Балів.

Шукайте в супермаркеті акційні цінники з вказаними додатковими Балами. Інформацію про акції Ви можете отримати з інформаційної листівки, на сайті www.naskraj.ua та на електронну пошту при підписці на розсилку. Слідкуйте за акційними пропозиціями та отримуйте додаткові Бали.

 

7. Де я можу узнати інформацію про акції?

Інформацію про акції Ви можете отримати з інформаційної листівки, на сайті www.naskraj.ua та на електронну пошту при підписці на розсилку. Слідкуйте за акційними пропозиціями та отримуйте додаткові Бали.

 

8. Як Бали перетворюються на Бонуси?

Кожні три місяці Ваші Бали перетворюються на Бонуси.

100 Балів = 1Бонус

При перерахуванні на Бонуси 1 накопичений Бал  дорівнює 1 копійці.

Інформацію про те, скільки Балів та Бонусів накопичено за попередні покупки, Ви дізнаєтеся із касового чека.

 

8. Що робити якщо я загубив картку?

Якщо Ви загубили картку зверніться до адміністратора супермаркету чи зателефонуйте на гарячу лінію. Назвіть номер втраченої картки або надайте контактну інформацію, що Ви зазначали в анкеті. Ви отримаєте нову картку та всі Ваші Бали та Бонуси будуть переведені з втраченої картки на нову.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.