Правила програми "ЗАВЖДИ ВИГІДНО"

1. Організатор програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО»

1.1 Організатором програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО» є ТзОВ «Наш Край - ЛЦ», що знаходиться за адресою: Луцький р-н, с.Зміїнець, вул.Березова, 22.

1.2 Програма впроваджується на території України, у мережі супермаркетів «Наш Край».

2. Участь у програмі «ЗАВЖДИ ВИГІДНО»

2.1 Учасником програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО» можуть бути будь-які фізичні особи, які досягли вісімнадцяти років та мешкають на території України.

2.2 Для участі в програмі необхідно купити будь-які товари у супермаркеті «Наш Край» на суму 30,00грн. та заповнити анкету учасника програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО».

2.3 Після отримання представником мережі супермаркетів «Наш Край» заповненої анкети покупцю видається картка учасника програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО».

2.4 У випадку відсутності на момент звернення технічної або іншої можливості для реєстрації учасника програми представник мережі «Наш Край» має право відмовити заявникові в участі y програмі.

2.5 Мережа «Наш Край» має право, без повідомлення учасника програми, заблокувати картку у випадках: якщо учасник не дотримується діючих правил, надає недостовірні відомості або не дотримується правил використання акційних пропозицій. При цьому Бали та Бонуси анулюються.

2.6 Картка «ЗАВЖДИ ВИГІДНО» є власністю мережі «Наш Край» та діє протягом дії програми або до будь-якої іншої дати припинення дії картки згідно з діючими правилами участі.

3. Умови програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО»

3.1 Участь у програмі «ЗАВЖДИ ВИГІДНО» безкоштовна і ні до чого Вас не зобов'язує.

3.2 Разом з карткою Ви отримаєте два брелоки. Подаруйте їх близьким людям та накопичуйте Бали усією родиною.

3.3 Здійснюйте покупки в супермаркетах «Наш Край» та гарантовано отримуйте Бали на Вашу картку «ЗАВЖДИ ВИГІДНО». Бали нараховуються на картку в перерахунку один Бал за кожну витрачену на покупки в мережі «Наш Край» гривню.

3.4 Кількість накопичених Балів та Бонусів вказана на чекові, її можна дізнатися й зателефонувавши на «гарячу лінію» 08005014180.

3.5 Для нарахування Балів за покупки учасник програми має пред'явити свою картку або брелок на касовому терміналі.

3.6 Слідкуйте за акційними пропозиціями, виконуйте умови та накопичуйте ще більше додаткових Балів.

3.7 Накопичені Бали перетворюються на Бонуси щокварталу і діють до кінця календарного року.

3.8 Нарахування та використання Балів та Бонусів відбувається на кожному супермаркеті мережі «Наш Край» окремо, відповідно до покупок, що здійснював учасник програми в цьому супермаркеті.

3.9 При перерахуванні на Бонуси 1 накопичений Бал дорівнює 1 копійці.

3.10 Бонуси можна використати на покупку товарів до кінця календарного року. Кожного 01 січня о 00.05 не використані Бонуси анулюються.

3.11 Для використання Бонусів просто попередьте касира на касі, що Ви хочете розрахуватись Бонусами. Бонуси можуть бути не прийняті при покупці окремих видів товарів, якщо сума бонусних гривень змінює вартість товару до меншого за мінімальний розмір, встановлений відповідними нормативно-правовими актами України. В будь – якому випадку вартість одиниці товару не може бути меншою 0,06 грн.

3.12 Для пенсіонерів кількість Балів, які нараховуються на картку «ЗАВЖДИ ВИГІДНО», складає 4% від суми покупки.

3.13 Для іменинників,  за 1 день та в День народження, кількість Балів, які нараховуються на картку «Завжди вигідно», складає 7% від суми покупки.

4. Використання даних учасника програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО»

4.1 Учасник програми надає мережі «Наш Край» право зберігати та використовувати свої персональні дані, внесені ним в анкету, у рамках і з метою реалізації програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО».

4.2 Учасник програми, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» надає згоду ТзОВ «Наш Край ЛЦ» на обробку та використання своїх персональних даних (паспортні дані, ідентифікаційний номер, дані про освіту, інші персональні дані) виключно з метою та в межах виконання ним вимог законодавства про працю та податкового законодавства України. Учасник програми посвідчує, що повідомлення про включення даних про нього до бази персональних даних учасників програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО» отримав, із правами, які він має відповідно до змісту ст.8 Закону України  «Про захист персональних даних» ознайомлений.

5. Інші умови

5.1 Приймаючи участь в програмі учасник підтверджує факт ознайомлення з даними правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення учасником програми цих правил або відмова учасника від належного виконання цих правил (в т.ч. механіки, порядку та строків проведення програми та/або отримання чи використання Балів та Бонусів тощо) вважається відмовою учасника від участі в програмі «ЗАВЖДИ ВИГІДНО», при цьому така особа не має права на одержання від організатора програми будь-якої компенсації.

5.2 Організатор програми на свій розсуд має право вносити будь-які зміни в діючі правила участі в будь-який час, попередньо повідомивши учасників програми про внесення таких змін за 10 календарних днів. Інформація про внесені зміни публікується в точках продажу мережі «Наш Край».

5.3 Організатор програми залишає за собою право призупинити або припинити програму в будь-який час.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.